Spotkanie z Zofią Stanecką

Tydzień Bibliotek w wiślańskiej książnicy zamknęło spotkanie z Zofią Stanecką, autorką kultowej serii książek dla dzieci, „Basia”. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wiśle Centrum mieli okazję porozmawiać z autorką, wspólnie rysować, wycinać, a na końcu odebrać zakupić książkę i poprosić pisarkę o wpis.

Dziękujemy Pani Zofii Staneckiej za przyjęcie zaproszenia, a młodym uczestnikom za obecność i aktywność. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach literackich proponowanych przez bibliotekę.

Zofia Stanecka - spotkanieZofia Stanecka - spotkanie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.