Szydełkowanie

W ramach Tygodnia Bibliotek odbyły się warsztaty szydełkowania, które poprowadziła zaprzyjaźniona czytelniczka pani Marta Podżorska – pasjonatka robótek ręcznych. Za szydełko chwycili i młodsi, i dorośli, część była już zaznajomiona z włóczką, dla niektórych była to pierwsza próba. Po opanowaniu podstaw dziergania (łańcuszki i półsłupki) przyszedł czas na kawę, herbatę i coś słodkiego.
Wśród uczestników była miłośniczka robótek na drutach, która zaproponowała poszerzenie oferty, zatem na następnym spotkaniu proponujemy również tę formę zajęć.
Jeśli chcesz wydziergać zakładkę do książki, koniecznie przyjdź do biblioteki 6 czerwca o godz. 16.00. Będzie również okazja, aby zaprezentować swoje wyroby. Zapraszamy!

szydełkowanie - warsztaty szydełkowanie - warsztaty szydełkowanie - warsztaty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.