Rodzinne zabawy

Rodzinne zabawy dla najmłodszych, które odbyły się 25 maja 2022 r. rozpoczęliśmy łagodnie od przełamywania lodów. Dzieci mają różne potrzeby, ale jedną z najważniejszych jest potrzeba poczucia bezpieczeństwa. Sówka, pomogła wejść w nową grupę i miejsce. Po krótkim zapoznaniu i puszczaniu baniek uczestnicy spotkania wykonali kolorowe sortery (promujemy zabawki wykonane samodzielne z materiałów ogólnodostępnych), po czym powróciliśmy na podłogę, by posłuchać bajki o młodym źrebaku. Zabawy ruchowe w naśladowanie zwierząt, dźwięków, zwłaszcza wykonywane przez rodziców, dają maluchom dużo radości i są wsparciem w nauce mówienia. Największą satysfakcję dają uśmiechy dzieci. Podsumowując: pierwsze koty za płoty. Prowadząca bardzo dziękuje za wspólnie spędzony czas i zaprasza za tydzień na kolejne zajęcia. Wprowadzimy masy sensoryczne-plastyczne, więc będzie się działo. Zapisy w bibliotece.

Marta Bajewicz

Rodzinne zabawy w bibliotece Rodzinne zabawy w bibliotece

Rodzinne zabawy w bibliotece Rodzinne zabawy w bibliotece Rodzinne zabawy w bibliotece

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.