Rodzinne zabawy cz. 2

W ramach inicjatywy realizowanej w projekcie „Miejsce wspólne – biblioteka” Marta Bajewicz przeprowadziła kolejne „Rodzinne Zabawy”. Spotkanie dla mam z dziećmi, które zjawiły się w bibliotece 1 czerwca obfitowało w wiele atrakcji: aktywne czytanie, zabawy pachnącą, aksamitną masą, malowanie twarzy. Relaks i skupienie połączone z dobrą zabawa, a na przekąskę kolorowe galaretki, bo jedzenie też może dostarczyć sensorycznych wrażeń. Na zakończenie każdy maluch dostał aksamitną masę i balony. Kolejne spotkanie już 8 czerwca, przypominamy, że można się jeszcze zapisać. Zapraszamy dzieci w wieku 1,5-4 lat na godz. 10.00, a grupa dla rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym (5-7 lat) startuje o godz. 14.00. Do zobaczenia w bibliotece!

Pozdrawiam Marta Bajewicz

rodzinne zabawy rodzinne zabawy

rodzinne zabawy rodzinne zabawy rodzinne zabawy rodzinne zabawy rodzinne zabawy rodzinne zabawy rodzinne zabawy rodzinne zabawy rodzinne zabawy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.