Dzień Dziecka w bibliotece

Z okazji Dnia Dziecka w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia w Wiśle zagościła grupa dzieci z Przedszkola Mali Odkrywcy. Tematem przewodnim dziecięcego świętowania była kultowa postać Myszki Miki. Dzieci aktywnie brały udział w przygotowanych atrakcjach. Słuchały bajki kamishibai, tańczyły i bawiły się w rytm piosenek, kolorowały postać Myszki Miki. Na dzieci czekała także niespodzianka jaką było malowanie twarzy i słodki poczęstunek.

Dzień dziecka Dzień dziecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.