Letnia Akademia Zabawy

W ramach Letniej Akademii Zabawy czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle podejmowali szereg różnorodnych wyzwań związanych z czytelnictwem i rękodziełem. Każdego dnia na młodych uczestników czekało moc atrakcji. 12 lipca odbyły się warsztaty dziennikarsko-plastyczne zainspirowane przygodami “Kociej Szajki” autorstwa Agaty Romaniuk. Przez meandry wywiadów reporterskich przeprowadziła dzieci dr Joanna Godawa. 13 lipca odbyły się warsztaty tkackie z Karoliną Branc. Przyczynkiem do zajęć była opowieść pt. “Nowe przygody skarpetek” stworzona przez Justynę Bednarek. Czwartek przebiegał zaś pod znakiem układania klocków lego. Zajęcia poprowadzone przez Karolinę Ciemniewską oparte były na akcji książki “Hotel Witerhouse”. Ostanie spotkanie zatytułowane “Lato w Dolinie Muminków” poprowadziła Dagmara Niemczyk. Każdego dnia na dzieci czekało mnóstwo zabaw i słodki poczęstunek. Dziękujemy wolontariuszkom: Julii Szarzec i Annie Zawadzie ze Szkoły Podstawowej nr 1 za pomoc w organizacji, a naszym zaprzyjaźnionym instruktorkom za wspaniałe pomysły i moc dobrej energii. Dzięki Wam wiślańscy czytelnicy mogli przeżyć pełen wrażeń wakacyjny czas w bibliotece.

12 lipca warsztaty dziennikarskie

kocia szajka kocia szajka

kocia szajka  kocia szajka kocia szajka kocia szajka kocia szajka kocia szajka

13 lipca warsztaty takcie

tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie tkanie

14.07.2022 r. warsztaty lego

15.07.2022 r. lato w Dolinie Muminków

muminki muminki muminki muminki muminki muminki muminki muminki muminki muminki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.