Summer English Lab w wiślańskiej bibliotece

Grupa dzieci biorąca udział w wakacyjnych zajęciach szkoły językowej English Lab Patrycja Pilch-Kędzior gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia w Wiśle podczas lekcji bibliotecznej i zajęć plastycznych. Dzieci zwiedziły bibliotekę i dowiedziały się jak funkcjonuje, posłuchały muzyki na żywo, nauczyły się plastycznej techniki grafiki użytkowej z wykorzystaniem farb i wałków drukarskich, a także wysłuchały bajki o psie detektywie w języku angielskim.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.