Konkurs plastyczny

Miejska Biblioteka w Wiśle zaprasza dzieci i młodzież z wiślańskich szkół podstawowych
do udziału w konkursie plastycznym

“Wisła – miasto moich marzeń”

Zapraszamy do udziału również uczniów z Ukrainy.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej nawiązującej tematem do jubileuszu 60-lecia nadania praw miejskich. Może ona przestawiać wizję przyszłości, stan obecny lub kadry z przeszłości miasta.  Forma pracy: komiks, miniksiążeczka lub obrazek przedstawiający miasto Wisła.

Termin składania prac 14 września 2022r. w siedzibie biblioteki.

Kategorie wiekowe:

– uczniowie klas 1-3 (szkoły podstawowe)
II – uczniowie klas 4-6 (szkoły podstawowe)
III – uczniowie klas 7-8 (szkoły podstawowe)
IV – uczniowie klas 1-4 (szkoły średnie)

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu poniżej, zgoda na udział w konkursie musi stanowić załącznik do złożonej pracy.

REGULAMIN_MIASTO_60

Zgoda na udział w konkursie
zgoda_Kon_pl

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w trakcie Dni Komiksu w siedzibie biblioteki 17 września o godz. 10.00.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.