Dziecięcy Klub Książki świętował rok działalności

Dziecięcy Klub Książki działający w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle świętował 15 października 2022 rok istnienia. Grupa utworzyła się z inicjatywy dr Joanny Godawy, która dostrzegła, że żywe zainteresowanie dzieci literaturą może je integrować i rozwijać.
W czasie świętowania był pyszny tort i życzenia oraz dużo radości i pomysłów na kolejne spotkania.Wiele się wydarzyło podczas tego wspólnego roku naszych działań: spotkania z pisarzami (Grzegorz Kasdepke, Agata Romaniuk, Agnieszka Jucewicz, Joanna Jagiełło, Berenika Kołomycka, Tomasz Spell), wywiady, które prowadzili członkowie klubu. Dzieci były również aktywne podczas Festiwalu “Granatowe Góry”, w czasie którego współprowadzili spotkania ze znakomitymi autorami książek dla dzieci. Były warsztaty literackie, ogrodnicze, plastyczne i kulinarne.Wiele inspirujących rozmów o książkach, radości i fantastycznych pomysłów. Odbyło się również nocowanie w bibliotece połączone z seansem filmowym.
Pięknie dziękujemy Wszystkim Dzieciom,Rodzicom,Wszystkim Pracownikom Biblioteki i Naszym Wspaniałym gościniom i gościom.

Joanna Godawa – opiekunka klubu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.