Lekcja kaligrafii

12 stycznia 2023 r. do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle zawitali uczniowie klasy 4 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Malince. Młodzi czytelnicy zwiedzili bibliotekę i zapoznali się z zasadami wypożyczania książek, po czym wzięli udział w lekcji kaligrafii podczas której wykonali imienne zakładki. Uczniowie mieli też niebywałą okazję zobaczyć wystawę z ilustracjami do książki pt. “Co robią uczucia” autorstwa Tiny Oziewicz. Dziękujemy za miłe odwiedziny i zapraszamy ponownie.

kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia

kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia kaligrafia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.