W pracowni słowa i papieru

Lutowe spotkania w ramach oferty edukacyjnej dla szkół przebiegają pod znakiem plastycznych wyzwań. Klasy 2b i 3 ze Szkoły Podstawowej nr 1 po zapoznaniu się z teorią impresjonizmu i obejrzeniu sztandarowego obrazu tego nurtu artystycznego – “Impresja wschód słońca” C. Moneta wykonały zimowe impresje. Prace zaprojektowane techniką kolażu utworzyły wystawę w dziale dziecięcym – ekspozycja jest dostępna dla wszystkich czytelników w godzinach otwarcia placówki. Bibliotekę miejską odwiedziła też klasa 5 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Malince. Uczniowie po zwiedzeniu wszystkich pomieszczeń i poznaniu zasad wypożyczeń książek, wzięli udział w warsztatach graficznych podczas, których powstały ciekawe zimowe pejzaże.

zimowe impresje zimowe impresje

zimowe impresje zimowe impresje zimowe impresje zimowe impresje zimowe impresje zimowe impresje zimowe impresje zimowe impresje

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.