Śpiący Rycerze czyli klub gier bitewnych

Klub gier bitewnych Śpiący Rycerze to miejsce w którym zarówno młodzież jak i dorośli odkrywają świat modelarstwa i gier bitewnych. Ta elitarna grupa działa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle od maja 2022 r. i cały czas przyjmuje nowych członków. Samodzielnie budujemy i malujemy makiety, modele oraz figurki. Pomalowanymi gramy w gry (bez prądu!), ucząc się planowania, oceniania szans i przewidywania. W klubie przenosimy się w daleką przyszłość do galaktycznych imperiów. Do światów fantasy, dowodząc armiami orków, ludzi czy elfów czy na historyczne pola zmagań w czasy antyczne, średniowiecze, XVII wiek czy okres II wojny światowej. Na lądzie, wodzie i w powietrzu. Nasze hobby obejmuje dowolny świat czy okres historyczny, skalę i złożoność rozgrywek. Każdy zainteresowany takim spędzaniem czasu znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do bibliotecznej pracowni Słowa i Papieru w każdy wtorek w godz. 16.00-18.00.

Opiekun Klubu – Michał Ciemniewski

gry bitewnegry bitewne

gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne gry bitewne

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.