Warsztat o emocjach

W ramach wycieczki zorganizowanej 13 kwietnia, do wiślańskiej biblioteki zawitała grupa uczniów z Ukrainy,  która na codzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 3 w Ustroniu Polanie. Uczniowie prowadzeni fabułą książki Anne Llenas pt. “Kolorowy potwór” nauczyli się rozpoznawać i nazywać emocje. Oprócz zwiedzania biblioteki, lekcja biblioteczna miała wymiar praktyczny, bowiem grupa wspólnie opracowała metody radzenia sobie ze złością i strachem. Finałem spotkania była praca plastyczna przedstawiająca kolorowe potwory namalowane widelcami.  Dziękujemy za udział w warsztatach i zapraszamy ponownie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.