Klasa trzecia w bibliotece

Kolejne miłe odwiedziny sprawiła nam klasa trzecia ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wiśle Jaworniku. Uczniowie 26 kwietnia zwiedzili bibliotekę, poznali zasady wypożyczania książek oraz spędzili czas w sali Kameralnej grając w gry i częstując się herbatą. Uczestnicy spotkania wzięli też udział w lekcji bibliotecznej “Kicające zające…”, podczas której przeglądali książki o zwierzętach domowych oraz rozwiązywali łamigłówki, zagadki i krzyżówkę. Na deser mali artyści wykonali kredowe obrazki przedstawiające królika. Liczymy na kolejne Wasze odwiedziny i cieszymy się, że podczas tej krótkiej wizyty wypożyczyliście mnóstwo książek.

Jawornik odwiedzinyJawornik odwiedziny

Jawornik odwiedziny Jawornik odwiedzinyJawornik odwiedzinyJawornik odwiedzinyJawornik odwiedziny Jawornik odwiedziny Jawornik odwiedziny Jawornik odwiedziny Jawornik odwiedzinyJawornik odwiedziny

Jawornik odwiedziny Jawornik odwiedziny Jawornik odwiedziny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.