Przedszkolaki czytają i słuchają

W czwartkowe przedpołudnie 27 kwietnia podopieczni z Przedszkola w Nowej Osadzie zawitali do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle. Grupa młodsza zobaczyła wypożyczalnię dziecięco-młodzieżową oraz kącik malucha, w którym odbyła się prezentacja księgozbioru. Po czym najmłodsi wiedzeni opowieściami teatrzyku obrazkowego kamishibai wykonali gimnastykę oraz mogli zobaczyć cykl życia rośliny, od nasionka do zielonych listków. Grupa starsza udała się na warsztaty i głośne czytanie książki pt. “Sprzedawca szczęścia”. Dzieci z wielką radością malowały rzeczy, które sprawiają im radość i szczęście.  Kiedy słoiki zapełniły się tymi rzeczami, dzieci zostały zachęcone do rozmowy na temat tego, co sprawia, że czują się szczęśliwe… Dziękujemy Wam ze Wasze miłe odwiedziny i pamiętajcie, że obiecaliście, że odwiedzicie bibliotekę z Mamą i Tatą!

Przedszkole Nowa OsadaPrzedszkole Nowa Osada

Przedszkole Nowa Osada Przedszkole Nowa OsadaPrzedszkole Nowa Osada Przedszkole Nowa Osada Przedszkole Nowa Osada Przedszkole Nowa Osada Przedszkole Nowa Osada Przedszkole Nowa Osada

Przedszkole Nowa Osada Przedszkole Nowa Osada

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.