ZAARANŻOWANE MAŁŻEŃSTWO

27 kwietnia na scenie biblioteki w Wiśle wystąpiła Amatorska Grupa Teatralna „Scena Otwarta” z nową sztuką Johna Whitewooda pt. „Zaaranżowane małżeństwo” w tłumaczeniu Lucyny Krzanowskiej. Grupa powstała w 2010 roku, działa przy Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy”. Podczas przedstawienia zaskakuje otwarta scena, brak scenografii. Liczy się aktor, kostium, błyskotliwy dialog i intrygujący rozwój wypadków. „Zaaranżowane małżeństwo” to komedia romantyczna z przesłaniem. „Pewna Matka znalazła odpowiedniego Dżentelmena dla swej pięknej Córki. Ale…” Nie należy aranżować komuś małżeństwa, wbrew jego woli. Piękne było to, że miłość dwojga młodych ludzi pokonała wszelkie przeszkody. Spektakl został serdecznie przyjęty przez publiczność. Dziękujemy aktorom za przybycie do Wisły, za wspaniałą wspólną zabawę, za dostarczenie miłych przeżyć. Wszystkim nam potrzeba obcowania z teatrem. Zapraszamy na scenę naszej biblioteki z kolejną sztuką.

powitanie widzów i słowo wstępne na scenie - zakończenie, wszyscy aktorzy powitanie widzów i słowo wstępne na scenie - przyszły pan młody, matka panny młodej i panna młoda na scenie - ciotka na scenie - kawaler i panna młoda na scenie - kawaler i ciotka na scenie - panna młoda i "mścicielka" na scenie - "mścicielka" na scenie - aktorzy  na scenie - wręczanie kwiatów, wszyscy aktorzy po spektaklu, poczęstunek w hallu biblioteki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023 i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.