Rodzinne zabawy

Nasze czerwcowe zajęcia były wyjątkowe, ponieważ mieliśmy kilka powodów do świętowania. Rozpoczęcie wakacji, zakończenie roku szkolno-przedszkolnego, ale przede wszystkim nasza pierwsza rocznica! Tak! Minął nam rok wspólnych Rodzinnych Zabaw. Pogoda dopisała, więc po wykonaniu papierowych lodów z kolorowych materiałów, udaliśmy się do parku na zabawy z chustą animacyjną, a potem na pyszne lody w Ice Cafe. W podziękowaniu za pyszny deser, dzieci przy akompaniamencie ukulele zaśpiewały obsłudze piosenkę. Wszystko co dobre, jednak szybko się kończy. Serdecznie dziękuję za Waszą obecność, chęć i gotowość, by wspólnie odkrywać potencjał dziecięcej kreatywności i czerpać z niewyczerpanych pokładów radości i beztroski w zabawie.

Z serdecznymi pozdrowieniami Marta Bajewicz

Rozkładanie plandeki prace plastyczne przy stołach w Gołębniku, Marta prezentuje prace.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.