DKK

Jesienne spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki rozpoczęliśmy (4 października) lekturą Mariusza Szczygła, najsłynniejszego polskiego czechofila, pt. „Osobisty przewodnik po Pradze” ze zdjęciami Filipa Springera. Książka ukazuje mniej znane zakątki stolicy Czech. To zbiór miejsc pięknych, dziwnych, zachwycających, zwykłych i niezwykłych. Styl i poczucie humoru autora to najlepszy towarzysz podróży. Książka pełna anegdot, ciekawych faktów historycznych, poradników kulinarnych… Niektóre rozdziały lekkie i zabawne, inne skłaniają do refleksji. Warto wybrać się do Pragi z książką Szczygła w plecaku. Kolejne spotkanie klubu planujemy 15 listopada o 11:00, a rozmawiać będziemy o książce pt. „Basia. Szczęśliwą się bywa”. Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.