Recital chopinowski

Państwowa Szkoła Muzyczna w Cieszynie Filia w Wiśle, Burmistrz Miasta Wisła Tomasz Bujok oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle zapraszają na recital fortepianowy Mateusza Dubiela.

Plakat - Mateusz Dubiel - Recital chopinowskiMateusz Dubiel to utalentowany młody pianista pochodzący z Bielska-Białej, laureat wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Aktywnie koncertuje w kraju i za granicą m.in.: na Zamku Królewskim w Warszawie, w Festsaal des Amtshauses Hietzing w Wiedniu (Austria), Domu Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli, Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, Centrum Muzyki Vigyázó Sandor w Budapeszcie, North Bohemian Theatre w Czechach, Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Filharmonii Pomorskiej.

Piątek, 26 kwietnia, godz. 16.00

Sala Biblioteki Miejskiej w Wiśle, Dom Zdrojowy, Pl. B. Hoffa 3a

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum komunikatów i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.