Konkurs Pięknego Czytania

Miejska Biblioteka Publiczna w Wiśle pragnie zaprosić uczniów wiślańskich Szkół Podstawowych do udziału w pierwszym Konkursie Pięknego Czytania, który odbędzie się 29 września o godz. 9.00 w siedzibie biblioteki. Data konkursu nie jest przypadkowa, bowiem w tym dniu przypada ustanowiony przez Polską Izbę Książki 14 już „Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Eliminacje do konkursu odbędą sie w poszczególnych klasach, a wybrani przez nauczycieli uczniowie będą reprezentować swoją szkołę.

Konkurs realizowany będzie w ramach programu dotacyjnego MKiDN pod nazwą „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek Priorytet 2 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych (szkół stopnia podstawowego i gimnazjów)”.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym poniżej.

REGULAMIN Konkursu Pięknego Czytania-page-001REGULAMIN Konkursu Pięknego Czytania-page-002

mkidn_01_cmykNPRCzlogo BN

Wyniki konkursu tutaj: „Zgarnęli nagrody…”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Priorytet2_konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.