Lekcja biblioteczna

1 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Śniegonia w Wiśle gościliśmy klasę 1b z SP1 w Wiśle. Dzieci wzięły udział w lekcji bibliotecznej, podczas której zwiedziły całą bibliotekę, dowiedziały się w jaki sposób funkcjonuje biblioteka, a także, że warto zostać czytelnikiem i korzystać ze zbiorów. Kolorowe książki, audiobooki i czasopisma wzbudziły zainteresowanie dzieci. Na koniec zwiedzania pierwszoklasiści przenieśli się w świat pięknie ilustrowanych bajek kamishibai.

Lekcja biblioteczna Lekcja biblioteczna - zdjęcie zbiorowe Lekcja biblioteczna - zdjęcie zbiorowe Lekcja biblioteczna - zdjęcie zbiorowe

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.