Świąteczna wyklejanka

8 kwietnia 2022 grupa dzieci z Przedszkola nr 2 w Wiśle odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Śniegonia w Wiśle, aby wziąć udział w warsztatach plastycznych „Świąteczna wyklejanka”. Zadaniem przedszkolaków było ozdobienie szablonów pisanek. Do tego celu dzieci wykorzystały plastelinę, bibułę, kredki i mazaki. Wszystkie prace wyróżniały się pięknymi kolorami i wzorami.

Na koniec wizyty w bibliotece dzieci zobaczyły wystawę o Muminkach, która znajduje się w wypożyczalni działu dziecięcego. Bajkowe postaci oczarowały najmłodszych. Przedszkolaki zostały zachęcone do odkrywania przygód mieszkańców Doliny Muminków poprzez oglądanie i czytanie pięknie wydanych książek dla najmłodszych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.