Wystawa Muminki

19 kwietnia grupa dzieci z Przedszkola nr 2 w Wiśle odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Śniegonia w Wiśle. W sali działu dziecięcego znajduje się wystawa o Muminkach przygotowana przez wydawnictwo Nasza Księgarnia. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały podobizny bohaterów Doliny Muminków, a także wysłuchały opowieści o Małej Mi. Na koniec w Pracowni Słowa i Papieru „Gołębnik” dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych. Kolorowe zakładki do książki tematycznie związane z Muminkami, z pewnością zachęcą małych czytelników do odwiedzania biblioteki i czytania.

Dzieci na wystawie o Muminkach Dzieci na wystawie o Muminkach Dzieci na wystawie o Muminkach Dzieci na wystawie o Muminkach Dzieci na wystawie o Muminkach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.