Tydzień Bibliotek

ZAPRASZAMY NA TYDZIEŃ BIBLIOTEK, 6 – 13 MAJA 2022

XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek “Świat w jednym miejscu”

Plakat Tygodnia Bibliotek 20226 MAJA , GODZ. 17.00 – SPOTKANIE Z HANNĄ GREŃ

• Rozmowę prowadzi Andrzej Drobik.
    Muzyczna niespodzianka: mini recital Krzysztofa Cieślara.

6 MAJA , GODZ. 18.30 – KLUB KOLEŻANEK

• Spotkania integracyjne dla mieszkanek Wisły.

9 MAJA , GODZ. 17.00 – CZYTELNIK/CZYTELNICZKA 2021

• Recital nauczycieli/uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Cieszynie – Filia w Wiśle, wręczenie nagród dla najbardziej rozczytanych czytelników/czytelniczek 2021 roku.

10 MAJA – ZIELONA INKLUZJA – DZIEŃ Z JOANNĄ GODAWĄ

• 9.00 “Planetę pożyczyliśmy od naszych dziadków” – warsztaty ekologicznej mocy dla dzieci – prowadzenie dr Joanna Godawa i studentki Uniwersytetu Śląskiego.
  • 11.00 Debata z udziałem młodzieży „Współczesny człowiek i jego relacja z przyrodą”
  • 13.00 Uroczyste zasadzenie Drzewa Bibliotecznego i Zielona loteria – spotkanie w bibliotecznym holu, wspólny spacer do Parku im. Kopczyńskiego.

11 MAJA, GODZ. 16.00 – WARSZTATY SZYDEŁKOWANIA

• Szydełkowe zakładki – prowadzenie Marta Podżorska. Obowiązują zapisy: 33 8552691

12 MAJA, GODZ. 9.00 – MŁODZIEŻOWA KONFERENCJA NAUKOWA

• Wydarzenie realizowane przez uczniów i uczennice LO im Pawła Stalmacha w Wiśle.

13 MAJA, GODZ. 9.00 „BASIA W BIBLIOTECE I INNE WĄTKI”

• Spotkanie autorskie i warsztaty ilustratorskie z Zofią Stanecką. Spotkanie dla uczniów klas pierwszych – za zaproszeniem

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna imienia Jana Śniegonia w Wiśle

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.