Oferta edukacyjna dla szkół

edukacja październik

PAŹDZIERNIK 2022 –  EDUKACJA W BIBLIOTECEPracownia słowa i papieru

1. Emocje w wielkim formacie – warsztaty plastyczne dla dzieci 6+; 45-60 min.

2. Emocje w kieszeni – malowanie kamieni – warsztaty plastyczne dla dzieci 6+; 45-60 min.

3. Wisła owiana legendą – warsztaty wycinanki z okazji 60 – lecia nadania praw miejskich, dzieci 9+

Lekcje biblioteczne:

1. Emocje –  instrukcja obsługi – warsztaty rozpoznawania, nazywania i wyrażania emocji. Zajęcia edukacyjne dla uczniów klas I-IV i V-VIII; ok. 45 min.

2 Biblioteka fajne miejsce – zwiedzanie, prezentacja księgozbioru, zasady wypożyczeń- zajęcia edukacyjne dla dzieci 3+; ok. 30 min

4. Wystawa “Cudowne lekarstwo i inne bajki ludowe…” – zwiedzanie wystawy + opowieść  6+; ok.30 min.
Ilustracje Joli Richter-Magnuszewskiej do książki Joanny Papuzińskiej “Cudowne lekarstwo i inne bajki ludowe. Podkarpacie”.

PARTNER: Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Zapisy – Monika Śliwka
mail: dzieciecy@wisla.pl / telefon: 33 855 26 91