Mała Redakcja – warsztat plastyczny

Za nami kolejne spotkania Małej Redakcji, tym razem poświęcone ilustrowaniu tekstów, tworzeniu rysunków, kolaży, wycinanek, szkiców – wszystkiego co pięknie uzupełni teksty pisane przez twórczynie i twórców Czasopisma Literackiego.

Zajęcia ilustracji prowadzi Mariola Ptak – malarka, edukatorka, propagatorka działań artystycznych realizowanych wspólnie z dziećmi.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Mała Redakcja – czasopismo młodych wiślan, który otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury “Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2022.

Dzieci pracują podczas zajęć plastycznych - tu technika marblingu