Mała Redakcja – nowy projekt w Bibliotece

Czas na kolejne działania edukacyjne w Bibliotece – Mała Redakcja – czasopismo młodych Wiślan, to działanie dedykowane dzieciom w wieku 8+. Zależy nam, aby zachęcać dzieci do kreatywnego spędzania wolnego czasu, działań rozwijających kompetencje językowe, inspirujące do współpracy w grupie rówieśników.

W ramach projektu czekają nas warsztaty literackie, redaktorskie, ilustratorskie, wspólne tworzenie makiety czasopisma, a finalnie jego druk i kolportaż w mieście.

Działanie otrzymało dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury “Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2022.

na obrazku znajduje się maszyna do pisania, dookoła literki, powyżej napis: Mała Redakcja-zajęcia dla dzieci 8+. Poniżej tekst: czekamy na Ciebie jeśli masz skończone 8 lat, chcesz zostać redaktorem Literackiego Czasopisma Młodych Wiślan, lubisz pisać, rysować, fotografować. Zapisy:338552691

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.