Agata Romaniuk w Małej Redakcji

Za nami wspaniałe doświadczenie literackie – warsztaty z Agatą Romaniuk.

Grupa dzieci, która przygotowuje czasopismo literackie spotkała się na zajęciach z kolejną ekspertką – Agatą Romaniuk – wykładowczynią Polskiej Szkoły Reportażu,  autorką reportaży (Z miłości? To współczuję), powieści („Proste równoległe”), książek dla dzieci (seria „Kocia Szajka”, „Bal u Lamorożca), socjolożką i uwielbianą przez dzieci Panią Wieczorynką. Agata Romaniuk odwiedziła nas, aby podzielić się swoim literackim warsztatem, opowiedziała o literackiej drodze, zaprosiła do licznych ćwiczeń językowych, rozwijających kreatywne pisanie. Jak zawsze czas z Pisarką był zabawny, wartościowy i rozwijający.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Mała Redakcja – czasopismo młodych wiślan, który otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury “Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2022.

na zdjęciu dzieci siedzące przy stolikach, w tle okna

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.