Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka

„Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka” to hasło tegorocznego XX Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji nasza biblioteka docenia najbardziej aktywnych czytelników i czytelniczki. Wśród nagrodzonych, w dziale dla dorosłych, wyróżnieni zostali: Karina Bierska, Jan Nogowczyk, Alicja Bujok, Dorota Polok, Danuta Panek, Dorota Magnusek, Wanda Nowak, Marian Nowak, Zofia Pilch, Aleksandra Hadyna, Barbara Barysz-Solipiwko, Helena Podżorska-Mikler. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w piątkowy wieczór 12 maja podczas spotkania autorskiego z Tomaszem Kwaśniewskim wokół książki „W co wierzą Polacy?” W tym dniu miała również miejsce Noc Muzeów, do której włączyła się nasza biblioteka oferując pokaz filmów produkcji MBP w Wiśle „Początki Wisły” i „Strój cieszyński”. W jasnej, oświetlonej żyrandolami bibliotece przebiegł wieczorny spacer po bibliotece. Dużym powodzeniem cieszyła się „Fotobudka” w stylu retro.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023 i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.