Jesienne spotkanie autorskie z Sabiną Waszut

Sabina Waszut jest polską pisarką i felietonistką. Jest autorką wielu książek, m. in.: „Rozdroża”, „Narzeczona z getta”, „Ogrody na popiołach”, „Sekretny dom”, Seria emigranci: „Podróż za horyzont”, „Listy z czarnych miast”, „Pod stepowym niebem”. Za swoje książki otrzymała szereg prestiżowych nagród. Porusza w nich często trudne i bolesne tematy. Pani Sabina pięknie i z uśmiechem opowiedziała o początkach swojej przygody z pisarstwem. Przybliżyła tematykę poruszaną w swoich książkach, wtajemniczyła w trudny i żmudny proces zbierania materiałów i dokumentów, docierania do świadków wydarzeń. Odpowiedziała na wszystkie pytania, złożyła autografy. Pani Sabina Waszut to pisarka pełna pasji i zaangażowania. Spotkanie było niezwykle ciekawe, poruszające i sympatyczne. Bardzo dziękujemy za przybycie do naszej biblioteki. Spotkanie było dofinansowane ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji projektu: Dyskusyjne Kluby Książki w województwie śląskim 2023.

Rozpoczęcie spotkania z Sabiną Waszut Sabina Waszut na scenie w fotelu, obok wystawione jej książki Widok na salę biblioteki od wejścia, uczestnicy spotkania, na scenie autorka Widok z góry na salę biblioteki i uczestników spotkania Autorka na scenie w czerwonym fotelu Autorka na scenie w czerwonym fotelu Rozpoczęcie spotkania z Sabiną Waszut Autorka podpisuje książki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia 2023 i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.