Wystawa-zabawa wydawnictwa Zakamarki już w naszej bibliotece!

Na zdjęciu widać cztery plansze wystawowe z Wystawy-zabawy wydawnictwa Zakamarki. Na planszach umieszczono grafiki z książek z serii "Albert", "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai", "Nusia" oraz "Pippi Pończoszanka". Grafiki mają czerwone tło i przedstawiają też wszystkie książki z danej serii.

WYSTAWA-ZABAWA z Wydawnictwem Zakamarki

Zapraszamy wszystkich czytelników literatury dla dzieci na wystawę prezentującą najpopularniejsze serie i najbardziej lubianych bohaterów z Zakamarkowych książek.

Wystawa jest jednocześnie zabawą – każda z 15 plansz zawiera pytanie o przedstawione na niej postaci. Dla tych, którzy odpowiedzą na najwięcej pytań, przewidujemy książkowe upominki.

Przyjdźcie, obejrzyjcie i sprawdźcie, ile pamiętacie z przeczytanych książek!

A może będzie to podpowiedź, co w najbliższym czasie wypożyczyć z biblioteki?

Wystawę będzie można u nas zobaczyć do 29 lutego. Zapraszamy!

Współorganizator:

Wydawnictwo Zakamarki

www.zakamarki.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Komunikaty_Zaproszenia, Wydarzenia 2024 i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.